Centrála

Autokemp Buňkov s.r.o.

Klidný a pohodlný kemp Buňkov na břehu stejnojmenného rybníka v těsném sousedství obce Břehy v Pardubickém kraji, prakticky ve středu naší republiky. Krajina v okolí je rovinatá a kultivovaná (pole, smíšené lesy, labská ramena), vhodná pro nenáročnou pěší i cyklistickou turistiku. Koupání možné přímo v kempu s velmi pozvolnou pláží a rozsáhlou mělčinou (a vybudovaným sjezdem). Směle nás mohou navštívit handicapovaní, senioři i rodiny s malými dětmi.

Ubytování ve stanech, karavanech, chatkách, srubech, levně v turistické ubytovně (nenáročné přespání), nebo v moderních dobře vybavených bezbariérových apartmánech (vhodné i pro náročné). Internetové připojení (Wi-Fi) v celém kempu (denně půl hodiny zdarma, následně za poplatek).

Restaurace se zahrádkou, stánek pekárny, stánek rychlého občerstvení a „cukrárnička“ přímo v kempu, před kempem zmrzlinář, atrakce pro děti (kolotoče, dětské hřišťátko). Pro sportovní vyžití stoly a vybavení na stolní tenis (bezbariérová sokolovna), hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, asfaltové i antukové tenisové kurty, půjčovna vodních šlapadel, lodiček a sportovního vybavení (tenis, fotbal, nohejbal, volejbal).
Web:
http://www.bunkov.cz
Adresa:
U Hřiště 251
535 01 Břehy
Pardubický kraj
Mobil:
+420 774 708 951
E-mail:

Fakturační údaje:

Autokemp Buňkov s.r.o.

Ke Hřišti 251
535 01 Břehy

IČO: 49287788
DIČ: CZ49287788

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: