Centrála

Diskoklec

Představujeme Vám noční diskoklub pro dospělé s pestrým a pravidelným programem, dobrým zázemím, příjemným prostředím a super muzikou.

Od pondělí do čtvrtku jsou akce vyhrazeny především studentům, ale samozřejmě nejen jim. Tyto dny na vás čekají skvělé ceny alkoholických nápojů!

Luxusně vybavený prostor, 100 míst k sezení, live sex show, strip show, travesti show, showmani, exhibice, sexy gogo tanečnice a tanečníci, klubové párty s hvězdami české taneční scény, hudební vystoupení, společenské akce, kabaret, módní přehlídky, rauty a osvěžující speciality. Samozřejmostí je příjemná obsluha, solidní ceny nápojů, drinků, koktejlů a parkoviště přímo před klubem.

Klub je vybaven super zvukovým systémem a kvalitním světelným parkem, pro tancechtivé je k dispozici dostatečně velký taneční parket, pro všechny dostatek míst k sezení a odpočinkový chill out salónek. Nechybí ani fotbálek a šipky. V programu nechybí soutěže o hodnotné ceny ani videoprojekce.

V blízkosti klubu je možné se ubytovat v hotelu Harmony (dříve známý jako Synthesia) nebo využít služeb některého z dalších pardubických hotelů (hotel Labe, Arnošt, Zlatá Štika a další).

Kreditní karty neakceptujeme, ale bankomat ČS je umístěn v přízemí pod Klecí.

Na naších facebookovích stránkách se můžete dozvědět více o klubu: https://www.facebook.com/diskoklecpardubice/

Vstupné v Kleci platí pouze pánové a to v pátek a v sobotu od 22.00!!! Mimo tuto dobu mají pánové i dámy vstup od pondělí do soboty zdarma!!!
Od obsluhy obdržíte pásku jedné barvy, osoby do 18 let obdrží pásku jiné barvy.
Web:
https://www.facebook.com/groups/235020695023/?fref=ts
Adresa:
Ohrazenická 310
530 09 Pardubice - Polabiny
Pardubický kraj
Mobil:
+420 723 923 237
E-mail:
Po − Čt:
21.00 − 02.00
Pá − So:
21.00 − 05.00

Obory činnosti:

Opište kód